Posao: Air Serbia traži vođu tima za digitalne i društvene mreže

od strane | okt 16, 2023 | Vesti | 0 Komentara

Od kandidata se traži odlično znanje engleskog jezika i dve godine radnog iskustva u oblasti digitalnog marketinga

Air Serbia

Kompanija Air Serbia je u potrazi za novim vođom tima za digitalne i društvene mreže.

Opis posla je sledeći:

  • Učestvuje u izradi godišnje korporativne strategije i plana, upravlja timom za društvene mreže u okviru Korporativnih poslova
  • Izrađuje i sprovodi komunikacione strategije i planove nastupa kompanije na društvenim mrežama i osigurava da su u skladu sa usvojenom celokupnom komunikacionom i marketinškom strategijom
  • Osmišljava, kreira, zakazuje i objavljuje sadržaje na društvenim mrežama koji će unaprediti nastup kompanije na društvenim mrežama
  • Održava svakodnevnu komunikaciju sa internim i eksternim dizajn timovima (kreativne agencije) u cilju definisanja vizuala koji će eksterno biti komunicirani

Kandidati koji su zainteresovani za posao u avio-kompaniji bi trebali da ispunjavaju sledeće uslove:

  • Viša/visoka stručna sprema – VI/VII
  • Rad na računaru
  • Engleski jezik – odlično aktivno
  • Najmanje dve godine radnog iskustva u oblasti digitalnog marketinga

Detalji oglasa i formular za aplikaciju mogu se pronaći na sajtu Air Serbie.

(Aero.rs/AŠ)

Video: Prince Aviation Open Day 2023, aerodrom Ečka

Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona +381 64 8939257 (WhatsApp / Viber / Telegram).

Aero Telegraf zadržava sva prava nad sadržajem. Za preuzimanje sadržaja pogledajte uputstva na stranici Uslovi korišćenja.

Najnovije iz rubrike Info

Video dana

Opširnije

Izvor: Telegraf.rs