AdmiralBet i Sportske predlažu

od strane | apr 3, 2023 | Sport, Uncategorized | 0 Komentara

1514 Monaco – Strasbourg 3+ (1.69)

Monaku bod ne znači ništa, jure kvalifikacije za Ligu šampiona, Strazbur (nekoliko puta su bili profitabilni u igri na golove) se neće braniti. Gosti su ekipa koja se često otvori, nisu zadovoljni remijem, dobili su u Lionu, dali dva gola i Marseju u gostima, postigli pogodak i na gostovanju u Parizu. Jesenas ih je Monako pobedio na „Mejnou“, verovatno će tako biti i u kneževini, ali mi smo se odlučili za golove.

5800 Lokomotiva Zagreb – Varazdin GG&3+ (2.12)

Varaždin igra istorijsku sezonu, niko nije mogao da predvidi da će imati šanse da čak uđu u top 3 i oni sada jednostavno nemaju šta da taktiziraju u „Kranjčevićevoj“. „Lokosi“ su obezbedili opstanak, oni uvek igraju kako bi se dokazali, većina igrača sanja povratak u Dinamo, pa je u većem delu sezone utisak važniji od rezultata. Kada je tako, golovi su logičan sled…

1421 Werder Bremen – Hoffenheim GGII (3.00)

Verder je baš zahvalan za klađenje, retko remiziraju, igraju veoma ofanzivno, deseta pobeda u sezoni bi značila i definitivan opstanak posle košmarnog ispadanja i ekspresnog povratka. Prošle nedelje su remizirali u Gladbahu, na poluvremenu nije bilo golova, na kraju 2:2. Probajte golove u nastavku, često je to slučaj u utakmicama „Zelenih“, koji će nametnuti svoj ritam. Hofenhajm se bori za opstanak, ali umeju da postignu gol u gostima.

4995 Fenencvaros  MOL Fehervar tačan rezultat 1:0, 2:0, 3:0 (2.85)

„Fradi“ će biti prvak, niko nije ni očekivao drugačiji rasplet. Opustili su se u poslednje vreme, ali za goste neće biti popusta. Nekadašnji Videoton je godinama bio najveći rival „Zelenima“. Sada su slabi, pa bi domaći mogli da im naplate i jesenji remi. Tim iz Sekešfehervara dugo već nije dao gol na ovom gostovanju…