Čupo-Moting sa dva hica upozorio Srbiju, Dortmund ima novo čudo od deteta!

od strane | nov 5, 2022 | Sport, Uncategorized | 0 Komentara

Bajern je u Berlinu uspeo da savlada Hertu rezultatom 3:2, iako je minhenski klub u jednom trenutku imao tri gola prednosti.

Nakon gola Musijale u 12. minutu, zablistao je reprezentativac Kameruna Čupo-Moting koji je u strašnoj formi pred početak Mundijala i, između ostalog, okršaja sa Srbijom.

Snažni napadač pogađao je u 37. i 38. minutu, ali je Herta dwell kraja poluvremena uspela da smanji zaostatak golovima Lukebakija i Zelkea.

Bajern je u drugom poluvremenu propustio nekoliko prilika, međutim uspeo je da održi vođstvo i osvoji nova tri boda.

Borusija je u Dortmundu lako izašao na kraj sa Bohumom kojeg je porazio sa 3:0.

Sve je bilo gotovo posle prvih 45 minuta, „milioneri“ su poveli već u osmom minutu preko 17-godišnjeg Jusufe Moukokoa, da bi četiri minuta kasnije Đovani Rejna pogodio sa penala.

Konačan rezultat postavio je Mukoko svojim drugim golom u nadoknadi vremena prvog poluvremena.

Lajpcig je u Zinshajmu pobedio Hofenhajm rezultatom 3:1.

Gosti su poveli u 17. minutu golom Kristofera Nkunkua, dok je pogodak Olma poništen zbog ofsajda. Hofenhajm je izjednačio u 50. minutu preko Rutera, ali su „bikovi“ golovima Nkunkua u 57. i Olma u 69. minutu osigurali trijumf.

Ajntraht je trijumfovao nad Augsburgom kao gost sa 2:1, domaćin je poveo u prvom minutu preko Beriše, da bi klub iz Frankfurta golovima Rodea i Knaufa.

Volfsburg je pobedio u Majncu sa 3:0, u 33. minutu pogodio je Vimer, u 70. se u strelce upisao Arnolda, a konačan rezultat postavio je Baku u 84. minutu meča.