Dejan Kuluševski vraća Totenhem na pobednički kolosek!

od strane | dec 20, 2023 | Sport, Uncategorized | 0 Komentara

Fudbaleri Totenhema savladali su kao gosti ekipu Notingema rezultatom 2:0 u okviru 17. kola engleske Premijer lige.

Izabranici Endža Postekoglua pokazali su večeras da je loša forma posle poraza od Vest Hema prošlost, te su nakon ubedljivg trijumfa nad Njukaslom relativno rutinski slavili i protiv „šumara“.

Sparsi su posle bolje igre u prvom poluvremenu zasluženo stigli do vođstva u drugom minutu nadokande tog dela meča kada je Rišarlison matirao Tarnera posle centaršuta Kuluševskog.

Nedugo po početku drugog poluvremena, i Notingem je zatresao mrežu protivnika, ali je gol Elange na kraju bio poništen zbog ofsajda.

Usledio je surov odgovor Totenhema kada je u 65. minutu Dejan Kuluševski iskoristio grešku Tarnera i postavio konačnih 2:0.

Domaćinu nije pomogla ni činjenica da su od 70. minuta imali igrača više na terenu nakon isključenja Bisume.

Totenhem je ovom pobedom osvojio 33. bod i nalazi se na petoj poziciji na tabeli Premijer lige, dok je Notingem 16. sa 14 bodova.