Engleski Liga kup

od strane | nov 8, 2022 | Sport, Uncategorized | 0 Komentara

U mečevima treće runde engleskog Liga kupa fudbaleri Bornmuta ubedljivo su savladali Everton na svom terenu sa 4:1. Strelci za “trešnjice“ bili su Džamal Lu, Stanislas, Markondes i Entoni. Jedini pogodak za goste postigao je Grej.

Trećeligaš Linkol siti napravio je iznenađenje savladavši u gostima Bristol siti, tim koji se takmiči u Čempionšipu. Rezultat je bio 3:1. Linkoln je već u 49. minutu vodio sa 3:0, golovima Virčua, Hausa i O’Konora. Domaći tim uspeo je samo da smanji rezultat golom Konveja deset minuta pre kraja meča.

Lester siti bio je siguran na svom terenu protiv Njuporta. Lisice su bez većih problema slavile sa 3:0. Strelci su bili Džastin minut pre kraja prvog poluvremena, dok je dva pogotka postigao Vardi u nastavku meča.

Barnli je kod kuće bio bolji od Krouli Tauna i slavio sa 3:1. Nije dobro počelo po domaći tim pošto je Krouli poveo u 22. minutu golom Telforda. Barnli je izjednačio dva minuta kasnije golom Barnsa, a potpuni preokret dogodio se u poslednjih deset minuta meča kada se Zaruri dva puta upisao u strelce.

MK Donsi rutinski su savladali Morekamb na svom terenu sa 2:0, golovima O“Hore i Denisa.

Čarlton je bio bolji u gostima protiv ekipe Stivenedža nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca. Nakon 90 minuta rezultat je bio 1:1. Noris je doveo domaći tim u vođstvo u 22. minutu sa bele tačke, a izjednačio je Aneke tri minuta pre kraja regularnog dela meča.

Još jedno iznenađenje viđeno je na meču između domaćeg Brentforda i četvoroligaša Džiligema. Gosti su slavili posle boljeg izvođenja jedana