Festival golova na Santijago Bernabeuu

od strane | mar 17, 2023 | Sport, Uncategorized | 0 Komentara

Današnji dan nam donosi pravi spektakl u Ligi šampiona, Real će u Madridu ugostiti Liverpul u drugom meču osmine finala najelitnijeg evropskog takmičenja.

„Kraljevski klub“ čeka „redse“ pun samopouzdanja nakon velikog preokreta na Enfildu gde je posle dva gola zaostatka uspeo da slavi sa čak 5:3.

Liverpul nema šta da izgubi, moraće da napadne od prvog minuta što bi moglo da „otvori“ utakmicu u kojoj se očekuje goleada.

Zato vam je AdmiralBet pripremio sjajne specijale za ovaj meč.

Ukoliko verujete u trijumf Liverpula i Darvina Nunjeza, takvu opciju AdmiralBet plaća sjajnom kvotom 10.0, dok vas isti dobitak čeka ukoliko obe ekipe postignu po gol u prvih 45 minuta i Gakpo se upiše u strelce.

Sa druge strane, Vinisijus Žunior je uvek bitan faktor u igri Reala, pa tako trijumf domaćina uz pogodak Brazilca i barem jedan gol Liverpula vam donosi takođe kvotu 10.0.

Ukoliko očekujete festival golova i nadate se pogođenom penalu, kvota za ovu opkladu je čak 7.00.

Ove i još mnoge specijale možete ekspresno odigrati OVDE.