Kadiz ponovo koban po Viljareal

od strane | feb 7, 2024 | Sport, Uncategorized | 0 Komentara

Za razliku od prvog susreta ove sezone u La ligi, kada je Kadiz uspeo da slavio sa 3:1 protiv Viljareala, ovoga puta izvukao je bod. Međutim, i taj bod je iznenađenje, s obzirom na to da su domaći bili favoriti na ovom meču. Fudbaleri Viljareala i Kadiza odigrali su bez golova meč 23. kola španskog prvenstva.

U prvom poluvremenu Kadiz je bio nešto ofanzivniji, ali je Viljareal imao više konkretnijih prilika. Domaći su upisali tri šuta u okvir gola, a gosti jedan, međutim nijedan nije bio dovoljan da promeni rezultat.

Sporna situacija desila se u 54. minutu kada je napravljen faul u šesnestercu Kadiza, VIljareal je tražio penalm, ali je sudija posle konslutovanja VAR-a odlučio da nema jedanaesterca.

Viljareal je bio mnogo bolji u drugom delu meča, ali nije bilo nijedne prilike koja bi ugrozila golove oba golmana.