Kolumbijska lekcija Špancima!

od strane | mar 28, 2024 | Sport, Uncategorized | 0 Komentara

Jedna od zanimljivijih prijateljskih utakmica večeras odigrana je u Londonu, gde su snage odmerile selekcije Španije i Kolumbije.

Jasno je ko je bio u ulozi favorita, ali je pobedu izborila Kolumbija koja je slavila rezultatom 1:0.

Gol odluke postignut je u 61. minutu meča, kada je as Liverpula Luis Diaz napravio “dar-mar“ na levoj strani, majstorski se oslobodio čuvara, a onda centrirao za Danijela Munjoza koji sa desetak metara šalje loptu u mrežu golmana Remira.

Par minuta ranije je i Hames Rodrigez mogao da donese prednost Kolumbijcima, a Španci su blizu izjednačenja bili u 78. minutu kada je Grimaldo pokušao sa leve strane ali je pogodio spoljni deo mreže.

Na kraju, u nadoknadi vremena je i Mikel Merino imao odličnu priliku, ali je njegov šut završio preko gola i Španci su morali da se pomire sa porazom.