Ludnica u nadoknadi, Zapata dvaput vraćao Torino, Nijang heroj Empolija

od strane | apr 11, 2024 | Sport, Uncategorized | 0 Komentara

Fudbaleri Empolija pobedili su ekipu Torina rezultatom 3:2 u 31. kolu Serije A.

U ludačkoj završnici, Torino se vratio u meč golom Duvana Zapate u 91. minutu, a onda je u 94. Nijang doneo pobedu Empoliju možda i vrednu opstanka.

Empoli je odlično i otvorio meč pošto je Kambijagi u šestom minutu iskoristio asistenciju Marina za 1:0.

Torino je uspeo da se vrati u meč tek u drugom poluvremenu, kada je Duvan Zapata postigao svoj prvi pogodak, na asistenciju Vojvode u 60. minutu.

Empoli je opet poveo u 74. minutu kada je strelac bio Kanseljeri, a onda je usledila pomenuta ludačka završnica.

Zapata je iskoristio asistenciju Belanove u prvom minutu nadoknade, ali je Vanja Milinković-Savić i treći put morao da vadi loptu iz mreže u 94. minutu kada je Nijang postavio konačnih 3:2.

Empoli je tako osvojio zlata vredne bodove u borbi za opstanak, dok je Torino propustio priliku da presk