Napredak sve bliži plej-of zoni, ubedljiv poraz Kolubare

od strane | okt 1, 2022 | Sport, Uncategorized | 0 Komentara

Trinaesto kolo Superlige nastavljeno je večeras utakmicom u Kruševcu, gde je domaći Napredak ubdljivo savladao lazarevačku Kolubaru rezultatom 4:0.

Kruševljani su najveći deo posla odradili već tokom prvog poluvremena kada su postigli čak tri gola.

Gosti su bolje počeli meč, stvorili u uvodnim minutima dve odlične prilike, kada se istakao golman Napretka Nikola Petrić. Kazna za te promašaje Lazarevčane je stigla već u 11. minutu kada je Šarić postigao vodeći gol za Napredak. Loše su gosti branili prekide, što je na najbolji način iskoristio Marko Putinčanin, koji je mrežu golmana Stanivukovića tresao u 26. i 33. minutu.

Tada je već pšitanje pobednika bilo rešeno, a da trijumf Napretka bude još ubedljiviji pobrinuo se Bojan Čečarić svojim golom u 88. minutu meča.

Kruševljanima je ovo četvrta pobeda u poslednjih pet mečeva i sada imaju 14 bodova na devetom mestu, a Kolubara je jednu poziciju iznad sa četiri boda više i uz utakmicu više.