Njukasl rasturio Totenhem!

od strane | apr 16, 2024 | Sport, Uncategorized | 0 Komentara

Fudbaleri Njukasla pobedili su ekipu Totenhema rezultatom 4:0

Totenhem se danas ništa nije pitao, a domaći su dali po dva gola u oba poluvremena, heroji su bili Isak sa dva gola i Gordon sa golom i dve asistencije.

U 30. minutu Isak je postigao prvi gol, nakon asistencije Gordona i očajne reakcije odbrane Totenhema i fenomenalne kontre Njukasla.

Samo dva minuta kasnije, Gordon se upisao i u strelce, ponovo je očajno reagovala odbrana Totenhema, ofanzivac Njukasla se prošetao i pogodio za 2:0.

Sve je bilo gotovo kada je Isak u 51. minutu postigao svoj drugi gol, ovaj put posle asistencije Gimaraeša za 3:0.

Konačnih 4:0 u samom finišu postavio je Šer glavom posle asistencije Gordona iz kornera za 4:0.

Statistika pokazuje da je Totenhem još i dobro prošao, tako da Njukasl danas zasluženo slavi tri boda.

Totenhem je ostao peti sa 60 bodova, Njukasl je sada šesti, ali sa čak 10 bodova manje, tako da deluje da je ova pozicija ove sezone maksimum za ekipu Edija Haua.