OFK Beograd počeo pohod ka eliti

od strane | avg 7, 2023 | Sport, Uncategorized | 0 Komentara

Ovog vikenda počelo je takmičenje i u Prvoj ligi Srbije, a derbi je odigran u Užicu, na stadionu “Radomir Antić“, gde je Sloboda dočekala ekipu OFK Beograda.

Sva tri boda osvojila je gostujuća ekipa koja je slavila sa 2:0, a posao joj je bio olakšan s obzirom da je imala igrača više već od šestog minuta utakmice.

Tada je Đorđe Glišović kao poslednji igrač odbrane napravio prekršaj ispred svog kaznenog prostora i za sudiju nije bilo dileme – direktan crveni karton za fudbalera Slobode.

Samo tri minuta kasnije OFK je poveo, i to evrogolom Saše Markovića, koji je poslao projektil pod prečku sa dvadesetak metara od gola.

Rezultatska neizvesnost je potrajala do 70. minuta, kada je Kahvić svojim golom potvrdio trijumf “romantičara“.