Sferopulos: „Naravno da sam zabrinut!“

od strane | dec 11, 2023 | Sport, Uncategorized | 0 Komentara

Košarkaši Crvene zvezde doživeli su osmi neuspeh u dvanestom kolu Evrolige.

Zvezda je večeras poražena od Valensije kao gost u neizvesnoj završnici rezultatom 85:81, a trener crveno-belih Janis Sferopulos bio je razočaran nakon utakmice.

Bila je neizvesna utakmica na kraju, odlučili su detalji. Mislim da je prvo poluvreme pripalo Valensiji, ali drugo je nama. Vratili smo se u utakmicu, imali smo šanse. Otvorene šuteve smo mašili, nismo igrali neke akcije koje smo mogli i izgubili smo utakmicu“, rekao je Sferopulos.

Zvezda je katastrofalno odigrala u prvom poluvremenu koje je izgubila sa 56:40. Nakon toga je igra crveno-belih bila mnogo bolja, ali je preokret izostao.

Naravno, treća četvrtina je bila drugačija kao i naš pristup. Naravno da sam zabrinut što se nismo borili tako od samo starta. Ovo je nešto o čemu moramo da pričamo i nađemo način da igramo bolje i konstantnije svih 40 minuta“, zaključio je on.