Tuluzu ne pomaže ni Birmančević, Ren ne gubi kod kuće!

od strane | nov 12, 2022 | Sport, Uncategorized | 0 Komentara

Fudbaleri Rena savladali su kod kuće tim Tuluza rezultatom 2:1 u okviru 15. kola francuske Lige 1.

Domaćin je bolje otvorio meč i posle nekoliko prilika uspeo da povede u 25. minutu kada je Benžaman Burižo primio odbijenu loptu i sproveo je u mrežu.

Početkom drugog poluvremena, usledio je odgovor „ljubičastih“, lepa akcija Nikolaisena koji je proigrao Tisa Dalingu donela je u 55. minutu izjednačenje gostima.

Radost Tuluza trajala je svega tri minuta, toliko je igračima Rena trebalo da postignu novi i, ispostaviće se, pobedonosni pogodak zahvaljujući Arnou Kalimuendu.

Nekadašnji fudbaler Čukaričkog Veljko Birmančević pokušao je da ulaskom u igru u 75. minutu pomogne Tuluzu da izbegne poraz, ali to se nije desilo.

Ren se nakon ove pobede nalazi na trećoj poziciji Lige 1 sa 31 bodom, dok je Tuluz 12. sa 16 bodova.