Zahuktava se Svetsko prvenstvo u Kataru!

Ovde možete pronaći sve rezultate, izveštaje, stanje na tabelama, te kompletan raspored i satnicu utakmica na Mundijalu:

GRUPA A

1. Ekvador 3 (2:0)
2. Holandija 3 (2:0)    
3. Senegal 0 (0:2)
4. Katar 0 (0:2)

1. kolo 

20. novembar 

Katar – Ekvador 0:2

21. novembar

Senegal – Holandija 0:2

2. kolo 

25. novembar

Katar – Senegal 14h
Holandija – Ekvador 17h

3. kolo  

29. novembar

Ekvador – Senegal 16h
Katar – Holandija 16h

GRUPA B

1. Engleska 3 (6:2)
2. SAD 1 (1:1)
3. Vels 1 (1:1)
4. Iran 0 (2:6)

1.kolo  

21. novembar

Engleska – Iran 6:2
SAD – Vels 1:1

2. kolo 

25. novembar

Vels – Iran 11h
Engleska – SAD 20h

3. kolo 

29. novembar

Vels – Engleska 20h
Iran – SAD 20h

GRUPA C

1. Saudijska Arabija 3 (2:1)
2. Meksiko 1 (0:0)
3. Poljska 1 (0:0)
4. Argentina 0 (1:2)

1. kolo 

22. novembar

Argentina – Saudijska Arabija 1:2
Meksiko – Poljska 0:0

2. kolo 

26. novembar

Poljska  Saudijska Arabija 14h
Argentina – Meksiko 20h

3. kolo 

30. novembar

Argentina – Poljska 20h
Saudijska Arabija – Meksiko 20h

GRUPA D

1. Francuska 3 (4:1)
2. Tunis 1 (0:0)
3. Danska 1 (0:0)
4. Australija 0 (1:4)

1. kolo 

22. novembar

Danska – Tunis 0:0
Francuska – Australija 4:1

2. kolo 

26. novembra

Tunis – Australija 11h
Danska – Francuska 17h

3. kolo 

30. novembar

Australija – Danska 16h
Francuska – Tunis 16h

GRUPA E

1. Nemačka
2. Japan
3. Španija
4. Kostarika

1. kolo 

23. novembar

Nemačka – Japan 14h
Spanija – Kostarika 17h

2. kolo 

27. novembar

Japan – Kostarika 11h
Španija – Nemačka 20h

3. kolo 

1. decembar

Japan – Španija 20h
Kostarika – Nemačka 20h

GRUPA F

1. Belgija
2. Maroko
3. Hrvatska
4. Kanada

1. kolo 

23. novembar

Maroko – Hrvatska 11h
Kanada – Belgija 20h

2. kolo  

27. novembar

Belgija – Maroko 14h
Hrvatska – Kanada 17h

3. kolo  

1. decembar

Hrvatska – Belgija 16h
Kanada – Maroko 16h

GRUPA G

1. SRBIJA
2. Brazil
3. Švajcarska
4. Kamerun

1. kolo 

 24. novembar

Švajcarska – Kamerun 11h
SRBIJA – BRAZIL 20h

2. kolo 

28. novembar

SRBIJA – KAMERUN 11h
Brazil – Švajcarska 17h

3. kolo 

2. decembar

SRBIJA – ŠVAJCARSKA 20h
Kamerun – Brazil 20h

GRUPA H

1. Portugalija
2. Urugvaj
3. Južna Koreja
4. Gana

1. kolo 

24. novembar

Urugvaj – Južna Koreja 14h
Portugalija – Gana 17h

2. kolo 

28. novembar

Južna Koreja – Gana 14h
Portugalija – Urugvaj 20h

3. kolo 

 2. decembar

Gana – Urguvaj 16h
Južna Koreja – Portugalija 16h

OSMINA FINALA

3. decembar

1A – 2B 16h
1C – 2D 20h

4. decembar

1D – 2C 16h
1B – 2A 20h

5. decembar

1E – 2F 16h
1G – 2H 20h

6. decembar

1F – 2E 16h
1H – 2G 20h

ČETVRTFINALE

9. decembar

1E/2F – 1G/2H (PAR A) 16h
1A/2B – 1C/2D (PAR B) 20h

10. decembar

1F/2E – 1H/2G (PAR C) 16h
1B/2A – 1D/2C (PAR D) 20h

POLUFINALE

13.decembar

PAR A – PAR B 20h

14. decembar

PAR C – PAR D 20h

ZA TREĆE MESTO

17. decembar 16h

FINALE

18. decembar 16h 

Kompletnu ponudu Mundijala u AdmiralBet kladionici pogledajte OVDE.

Opširnije

Izvor: Sportske NET